Laborant/ka na Oddělení krevní banky

Typ: Volné místo
Pracoviště: Oddělení krevní banky
Požadavky:

Odborná popř. specializovaná způsobilost (odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb) v oboru zdravotní laborant, praxe ve zdravotnictví vítána, není však podmínkou. Vhodné i pro absolventy. Dále požadujeme flexibilitu, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, vstřícnost, schopnost pracovat v týmu a ochotu sloužit noční služby.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce: Práci v prestižním akreditovaném zdravotnickém zařízení, v moderně vybavené laboratoři a pěkném pracovním prostředí v malém a stálém kolektivu. [/p]

Mgr. Martin Matějček, Oddělení krevní banky, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, tel.: +420 2 2443 5180, gsm: +420 737 226 607; e-mail: martin.matejcek@fnmotol.cz.

Poznámky: Nabízíme: dobré finanční podmínky, podporu vzdělávání a odborného růstu, příspěvky na stravování v moderní nemocniční jídelně, ubytování ve zrekonstruovaných ubytovnách (pro mimopražské) a další zaměstnanecké benefity. Výhodou je rovněž dobrá dopravní dostupnost (metro – stanice Nemocnice Motol) a služby v areálu nemocnice.[/p]