Obchodník pro tkáňovou banku

Typ: Volné místo
Pracoviště: Odbor rozvoje a služeb
Požadavky: VŠ vzdělání ekonomického či lékařského zaměření, obchodní praxe v zahraničním obchodě podmínkou, orientace v tuzemských a evropských předpisech v oblasti tkáňového bankovnictví, znalost mezinárodních obchodních podmínek a podmínek přepravy lidských tkání a buněk, obchodní a organizační schopnosti, zkušenosti se skladovou logistikou, praxe ve tkáňovém bankovnictví a v jednání se SÚKL výhodou, příjemné a vstřícné vystupování, loajalitu, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost, ochotu vzdělávat se, znalost AJ slovem i písmem, další jazykové znalosti výhodou,       pokročilá znalost MS Office.
Datum nástupu: Dohodou
Náplň práce: příprava a zavedení podmínek pro uplatnění produktů tkáňové banky v praxi, zajištění jakosti a bezpečnosti při distribuci lidských tkání a buněk v návaznosti na novelizaci právních předpisů, komunikace s úřady, institucemi, tuzemskými a zahraničními zdravotnickými zařízeními, praktická aplikace zákonných předpisů při skladování a propouštění tkáňových štěpů, průzkum trhu, organizace poptávky, zavedení agend nového oddělení, zavedení systému řízení vnitřních předpisů správné obchodní praxe, příprava a uzavírání obchodních smluv, evidence smluv, vedení dokumentace ke sledovatelnosti produktů, organizace systému jakosti, pojištění, skladové logistiky a transportních podmínek. uživatelská práce s interními SW aplikacemi a reporting, monitoring legislativního prostředí.
Kontakt: Písemné nabídky s CV zasílejte do 20.1.2013 na adresu: Sekretariát personální náměstkyně, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06  Praha 5, nebo na e-mail:  danuse.chroustovska@fnmotol.cz
Poznámky: Možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity