Klinický bioanalytik v hematologické laboratoři

Typ: Volné místo
Pracoviště: Oddělení klinické hematologie
Požadavky:

Ukončené vzdělání (VŠ – magisterské, Ing. ), osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, atestace (nebo příprava) v oboru klinické hematologie výhodou, praxe na pozici klinického bioanalytika není podmínkou - možnost uplatnění i pro absolventy, komunikativní předpoklady.

Datum nástupu: dohodou (září, říjen 2015)
Náplň práce:

Práce bioanalytika na vysoce specializovaném úseku koagulací (diagnostické zázemí Centra hemofilie a vrozených koagulopatiií dětského věku), obsluha laboratorní techniky, kontrola kvality laboratorních vyšetření, práce s laboratorním informačním systémem, vedení dokumentace.

Kontakt: Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Prim. MUDr. Ivana Hochová, Oddělení klinické hematologie,  FN Motol,  V Úvalu 84, 150 06  Praha 5;   ivana.hochova@fnmotol.cz  ; tel.: 22443 5125, 5101, 724150865.   [/p]

Nabízíme: Podpora profesního růstu, zázemí velké fakultní nemocnice vybavené moderní technikou,  práce na plný úvazek.

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování pro mimopražské, levné a kvalitní závodní stravování, příspěvky na sportovní či kulturní aktivity a další zaměstnanecké benefity.