Zdravotní laborant/ka pro Ústav imunologie

Typ: Volné místo
Pracoviště: Ústav imunologie 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru zdravotní laborant, výhodou osvědčení k výkonu povolání bez odb. dohledu (možnost získat osv. i po nástupu)

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

práce laboranta v příjemném pracovním kolektivu i prostředí pomocí nejmodernějších technik; plný úvazek; jednosměnný provoz se službami (cca 3 noční služby za měsíc - příplatky za noční sl.).

Vrchní laborantka Anna Skalická, Ústav imunologie 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5,  anna.skalicka@fnmotol.cz  , tel.: 603 280 694, 22443 5970.

Možnost dalšího odborného růstu, ubytování pro mimopražské, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, další zaměstnanecké benefity, výhodné dopravní spojení.