Typ: Dermatovenerologické oddělení a Centrum pro biologickou léčbu
Pracoviště: odborné ambulance
Požadavky:

- ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra

- praxe na ambulanci a v oboru vítána, ale není podmínkou

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Poskytování specializované ošetřovatelské péče dospělým pacientům v odborných ambulancích v jednosměnném provozu.

Úvazek 0,925 (37 h týdně).

Pracovní doba: Po, Út 7-15:30; St, Čt 7-15; Pá 7-13:30

Kontakt:

Mgr. Helena Janoušková, vrchní sestra

e-mail: helena.janouskova@fnmotol.cz; tel.: 22443 8705, 8770.

Nabízíme možnost uplatnění v největším zdravotnickém zařízení v ČR, práci v příjemném prostředí, stabilizovaný , příjemný pracovní tým. Ubytování pro mimopražské, levné stravování a další zajímavé zaměstnanecké benefity. Oddělení zajišťuje kompletní spektrum vyšetření a léčbu venerologických a dermatologických onemocnění, kosmetické ošetření, operační a laserové zákroky a je zároveň centrum pro biologickou léčbu.