Typ: Pneumologická klinika 2. LF a UK a FNM
Pracoviště: specializované ambulance - 3 volná místa
Požadavky:

ukončené vzdělání v oboru všeobecná/praktická sestra

3 volná místa na ambulancích:

1. vyšetřovna plicních funkcí (spirometrie)

2. specializovaná ambulance (pro CHOPN, CF, astma)

3. onkologický stacionář

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Poskytování specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče, více informací při osobním setkání.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Mgr. Janě Zelenkové zde.

tel.: 724 085 584

Nabízíme vstřícný kolektiv různého věku, umožňujeme dostatečně dlouhé a klidné zaškolení s jednou školitelkou cca 3 měsíce, další odborný růst, možnost ubytovny, příspěvek na zaměstnanecké stravování, další zaměstnanecké benefity – viz web FNM. Naše klinika má 6 týdnů dovolené, vlastní fitko na klinice. Podrobnosti finančních bonusů probereme na osobním setkání.