Typ: Dětské kardiocentrum
Pracoviště: JIP
Požadavky:

- ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra/zdrav. záchranář

- praxe a specializace v int. péči v pediatrii není podmínkou, ale výhodou

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Práce u nás je náročná, proto sháníme do týmu statečné a pracovité kolegy/kolegyně, kterým nevadí stále se učit nové věci a kteří neutečou při prvním náznaku stresu. Poskytujeme komplexní péči, takže stres to někdy je :-)

Hledáme parťáky, kteří se nebojí práce s dětmi a víc než seznam poskytovaných benefitů (a že jich máme), je motivuje pocit z dobře vykonané práce. Zkrátka potřebujeme někoho, kdo DĚLÁ PRÁCI SRDCEM.

Pokud máte chuť u nás pracovat, nebo se nezávazně na naši práci přijít podívat, ozvěte se vrchní sestře Mgr. Janě Matušíkové přes formulář zde.

tel.: 22443 2905

Jsme jediné pracoviště v ČR, které ze zabývá komplexní péčí o děti s vrozenými srdečními vadami.

Nabízíme možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity, ...