Typ: Novorozenecké oddělení
Pracoviště: JIP - staniční sestra
Požadavky:

- ukončené studium v oboru všeobecná/dětská sestra,

- specializace Intenzivní péče v pediatrii (neonatologii),

- praxe na neonatologickém pracovišti výhodou,

- zkušenosti s vedoucí funkcí - není podmínkou

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Zajištění provozního a ekonomického chodu odd., metodické vedení ošetřovatelské péče včetně vysoce special. péče v oboru neonatologie, vedení zaměstnanců, plný úvazek, jednosměnný provoz.

Kontakt:

Lenka Vaníčková Kubů, vrchní sestra

CV prosím zasílejte na e-mail: lenka.kubu@fnmotol.cz,

pro více informací tel: 22443 2105

Nabízíme: Možnost uplatnění v největším zdravotnickém zařízení v ČR, práci v moderně vybaveném a příjemném prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, ubytování pro mimopražské, levné stravování a další zaměstnanecké benefity.