Typ: Chirurgická klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Oddělení plastické a estetické chirurgie
Požadavky:

Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Nově otevřená lůžková stanice. Specializovaná ošetřovatelská péče o dospělé pacienty po plastických chirurgických výkonech.

Jednosměnný provoz - denní směny 7 - 19 hodin, později přechod na nepřetržitý provoz.

Kontakt:

Bc. Jitka Kabrnová, vrchní sestra

e-mail: jitka.kabrnova@fnmotol.cz, tel.: 22443 4105

Chirurgická klinika poskytuje pacientům komplexní chirurgickou, ambulantní poradenskou a nemocniční péči. Nabízíme práci v atraktivním oboru, příjemné pracovní prostředí. Možnost  odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.