Typ: Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Standardní lůžkové oddělení
Požadavky:

- ukončené studium v oboru všeobecná sestra/praktická sestra

- praxe vítána

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Poskytování vysoce specializované a specializované ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu na plný nebo částečný úvazek.

Kontakt:

Mgr. Jitka Hovorková, vrchní sestra

Písemné nabídky s CV zasílejte na e-mail: jitka.hovorkova@fnmotol.cz, tel.: 22443 4305, 4301.

Klinika zajišťuje kompletní spektrum vyšetření a léčbu nemocí ORL oblasti. Chirurgické přístupy jsou prováděny v celé rozsahu, včetně superspecializovaných výkonů, které jsou v mnoha případech řešeny pro celou Českou republiku. Je jedním ze tří center elektronických náhrad sluchu - kochleární implantace. Nabízíme: Možnost uplatnění v největším zdravotnickém zařízení v ČR, práci v  příjemném prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, ubytování pro mimopražské, levné stravování a další zaměstnanecké benefity.