Typ: Urologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Standardní lůžkové odd. - staniční sestra
Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru, min. 5 let zlušeností ve zdravotnictví

zkušenosti s vedením týmu výhodou

profesionální přístup k práci, odpovědnost

dobré organizační a komunikační dovednosti

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Práce staniční sestry na nově otevíraném oddělení.

Kontakt:

Mgr. Jana Boháčová, vrchní sestra

tel.: 22443 4805

Písemné nabídky včetně životopisu zasílejte nejpozději do 10. 10. 2018 na email: jana.bohacova@fnmotol.cz

Spolupráce a otevřená komunikace jsou pro nás samozřejmostí. Nabízíme příjemné prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. Přijďte se k nám podívat a sami uvidíte.