Dětská nebo všeobecná sestra na Kliniku dětského kardiocentra

Typ: Volné místo
Pracoviště: Dětské kardiocentrum
Požadavky: -- Sestra na JIP:  SZŠ, VZŠ, VŠ v oboru dětská nebo všeobecná sestra, praxe a specializace v intenzivní péči v pediatrii výhodou. Práce v nepřetržitém provozu.[/p]

 -- Sestra na operační sál: PSS periop. péče, praxe na oper. sále podmínkou. Dvousměnný provoz s pohotovostí.

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Poskytování specializované a vysoce spec. ošetřovatelské péče dětem od novorozeneckého věku.

Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Vrchní sestra Mgr. Dana Křivská, Dětské kardiocentrum, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5,  nebo na e-mail: dana.krivska@fnmotol.cz . Info tel.: 22443 2905.

Poznámky: Možnost uplatnění na jediném pracovišti v ČR, které ze zabývá komplexní péčí o děti s vrozenými srdečními vadami. Práce na moderně vybavené 12-lůžkové JIP poskytující veškerou moderní péči před a po chirurgických a intervenčních zákrocích včetně transplantace srdce a krátkodobé a dlouhodobé mechanické srdeční podpory. Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity. Náborový příspěvek 15.000,- Kč pro všeobecné a dětské sestry v nepřetržitém provozu a na sále.[/p]