Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Dětská nebo všeobecná sestra (praktická sestra) na Kliniku dětského kardiocentra

Dětská nebo všeobecná sestra (praktická sestra) na Kliniku dětského kardiocentra
Typ: Volné místo
Pracoviště: Dětské kardiocentrum
Požadavky: ---  Sestra na operační sál: Ukončené vzdělání v oboru všeob. sestra, registrace podmínkou. Dvousměnný provoz s pohotovostí. Praxe vítána.[/p]

 ---  Sestra na JIP: Ukončené vzdělání v oboru všeob. sestra, registrace, praxe a specializace v int. péči v pediatrii není podmínkou ale výhodou. Nepřetržitý provoz. Plný úvazek. 

--- Sestra na katetrizační sál: všeobecná/dětská sestra, PSS-ARIP nebo praxe na katetrizačním sále vítána. Dvousměnný provoz s pohotovostí na telefonu, zajímavá práce na moderně vybaveném sále, týden dovolené navíc (RTG záření).

--- praktická sestra na JIP: Ukončené vzdělání v oboru zdrav. asistent, nepřetržitý provoz, plný úvazek.

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Poskytování specializované a vysoce spec. ošetřovatelské péče dětem od novorozeneckého věku.

 

Kontakt:

Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Vrchní sestra Mgr. Dana Křivská, Dětské kardiocentrum, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5,  nebo na e-mail: dana.krivska@fnmotol.cz . Info tel.: 22443 2905.

Poznámky: Možnost uplatnění na jediném pracovišti v ČR, které ze zabývá komplexní péčí o děti s vrozenými srdečními vadami. Práce na moderně vybavené 12-lůžkové JIP poskytující veškerou moderní péči před a po chirurgických a intervenčních zákrocích včetně transplantace srdce a krátkodobé a dlouhodobé mechanické srdeční podpory. Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity. [/p]

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY