Koordinátor/ka Oddělení transplantací a tkáňové banky

Typ: Volné místo
Pracoviště: Oddělení transplantací a tkáňové banky
Požadavky:

ukončené studium v oboru všeobecná sestra, osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu ve smyslu zákona č. 96/2004 Sb., specializovanou způsobilost (nejlépe v intenzivní péči či chirurgických oborech), alespoň 10 let výkonu zdravotnického povolání, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, organizační, řídící a komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, pečlivost, flexibilitu a morální předpoklady, znalost práce na PC, základy anglického jazyka, souhlas k využití osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.. Řidičské oprávnění skupiny B.

Datum nástupu: Dohodou
Náplň práce:

Koordinátor OTTB pracuje v Transplantačním centru i v Tkáňové bance.

V rámci práce v Transplantačním centru kombinaci administrativní a odborné zdravotnické práce (s pacientem/dárcem, organizace a účast na odběru orgánů a transplantacích plic a ledvin), jednosměnný provoz s pohotovostí na telefonu.

V rámci práce v Tkáňové bance kombinaci administrativní a odborné zdravotnické práce (organizace a účast při zpracování, kryokonzervaci, uchovávání a distribuce kardiovaskulární tkáně), jednosměnný provoz s pohotovostí na telefonu.

Písemné nabídky doložené kopiemi dokladů o získané kvalifikaci, životopisem a přehledem o průběhu předchozí praxe a souhlasem k využití osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, o ochraně osobních údajů zasílejte do 30.9.2016 na adresu: Sekretariát OTTB, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail:  ottb@fnmotol.cz  .

Případné informace: tel.: +420 224 433 001 – Anna HABRMANOVÁ, CTBS, CETC

Nabízíme: plný úvazek, zaměstnání ve špičkovém zdravotnickém zařízení, práci v malém přátelském kolektivu, ale s působností na ostatních pracovištích FN Motol a v odběrových regionech celé ČR. Možnost, odborného a profesního rozvoje, zaměstnanecké výhody FN Motol.