Staniční sestra pro dětskou anesteziologii

Typ: volné místo
Pracoviště: Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

SZŠ, VZŚ nebo VŠ, ARIP, praxe v oboru min. 10 let. Organizační a komunikativní schopnosti, zodpovědnost, samostatnost a vysoké pracovní nasazení. Znalost práce na PC.

Doložit: profesní životopis, motivační dopis, kopii nejvyššího dosaženého vzdělání.

Datum nástupu: 1.12.2017
Náplň práce:

Práce staniční sestry na oddělení dětské anestezie v jednosměnném provozu. Plný úvazek.

Kontakt:

Písemné nabídky včetně profesního životopisu, motivačního dopisu a kopií dokladu o nejvyšším vzdělání zašlete na adresu: Mgr. Taťána Maňasová, Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, nebo na e-mail: tatana.manasova@fnmotol.cz   , Info tel.: 22443 5405.

Poznámky:

Možnost dalšího odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.