Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Všeobecná sestra, zdravotnický záchranář, praktická sestra pro ORL

Všeobecná sestra, zdravotnický záchranář, praktická sestra pro ORL
Typ: Volná místa
Pracoviště: Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN Motol
Požadavky:

-- Všeob. sestry (zdrav. záchranář) na JIP: Ukončené studium v oboru, praxe a PSS v oboru ARIP vítáno , odb. způsobilost pro práci bez odborného dohledu vítána, plný i částečný úvazek, nástup ihned, nepřetržitý provoz.

--  Všeob. sestry (praktická sestra) k lůžku na standardní odd.: Ukončené studium v oboru, plný i částečný úvazek, praxe vítána, práce v nepřetržitém provozu.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Poskytování vysoce specializované a specializované ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu na JIP nebo standartním oddělení.

Kontakt:

Vrchní sestra Mgr. Jitka Hovorková, Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5; Písemné nabídky s CV zasílejte na e-mail: jitka.hovorkova@fnmotol.cz  , tel.: 22443 4305, 4301. 

Poznámky:

Klinika zajišťuje kompletní spektrum vyšetření a léčbu nemocí ORL oblasti. Chirurgické přístupy jsou prováděny v celé rozsahu, včetně superspecializovaných výkonů, které jsou v mnoha případech řešeny pro celou Českou republiku. Je jedním ze tří center elektronických náhrad sluchu - kochleární implantace. Nabízíme: Možnost uplatnění v největším zdravotnickém zařízení v ČR, práci v  příjemném prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, ubytování pro mimopražské, levné stravování a další zaměstnanecké benefity.

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY