Všeobecná sestra a zdravotnický asistent pro ORL

Typ: Volná místa
Pracoviště: Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN Motol
Požadavky:

-- Všeob. sestry na JIP: Ukončené studium v oboru všeobecná sestra, odb. způsobilost pro práci bez odborného dohledu, plný úvazek, nástup ihned, nepřetržitý provoz.

--  Všeob. sestry (zdrav. as.) na standardní odd.: Ukončené studium v oboru všeobecná sestra nebo zdravotnický asistent, plný úvazek, registrace a praxe vítány, práce v nepřetržitém provozu.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Vysoce specializovaná a specializovaná ošetřovatelská péče v nepřetržitém provozu.

Kontakt:

Vrchní sestra Jana Jandová, Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5;  jana.jandova@fnmotol.cz  , 22443 4305, 4301.

Poznámky:

Možnost odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity. Náborový příspěvek 15.000,- Kč pro všeob. sestry v nepřetržitém provozu.