Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Všeobecná sestra (zdravotnický záchranář, zdrav. asistent) na Neurologickou kliniku

Všeobecná sestra (zdravotnický záchranář, zdrav. asistent) na Neurologickou kliniku
Typ: Volná místa
Pracoviště: Neurologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

---  Všeob. sestra (zdravotnický záchranář, zdrav. asistent) na JIP - Iktová jednotka: ukončené studium v oboru všeob. sestra nebo zdravotnický záchranář, případně zdrav. asistent s praxí; registrace vítána; PSS v oboru ARIP vítáno, plný úvazek, netřetržitý provoz.

--- Všeob. sestra (zdrav. asistent) do ambulantního provozu MS centra (léčba pacientů s roztroušenou sklerózou): Požadujeme ukončené studium v oboru všeob. sestra nebo zdravotnický asistent, praxe v ambulantním provozu a registrace vítána; samostatnost, základní znalost AJ a PC; plný úvazek, jednosměnný provoz.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

---  Všeob. sestra (zdravotnický záchranář, zdrav. asistent) na JIP: Poskytování specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu.

--- Všeob. sestra (zdrav. as.) do MS centra: Péče o pacienty s roztroušenou sklerózou a spolupráce s jejich rodinnými příslušníky v ambulantním provozu.  

Kontakt:

Vrchní sestra Hana Chvátalová, Neurologická klinika 2. LF UK a FNM, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, tel.: 22443 6805, 6801. Písemné nabídky s CV zasílejte na e-mail:  hana.chvatalova@fnmotol.cz  .

Poznámky:

Možnost odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY