Všeobecná sestra (zdrav. as.) pro spondylochirurgii

Typ: Volné místo
Pracoviště: Klinika spondylochirurgie 1. LF UK a FN Motol
Požadavky:

--  Všeobecná sestra na JIP: ukončené studium v oboru všeobecná sestra, registrace a praxe vítána. Nepřetržitý provoz.

--  Všeobecná sestra (zdrav. asistent) na standardní odd.: ukončené studium v oboru všeobecná sestra (event. zdrav. asistent), nepřetržitý provoz, plný úvazek, registrace není podmínkou.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Komplexní specializovaná a vysoce specializovaná péče o pacienty na jednotlivých pracovištích Kliniky spondylochirurgie.

Kontakt:

Vrchní sestra Mgr. Dagmar Šeborová, Klinika spondylochirurgie 1. LF UK a FN Motol, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5;  dagmar.seborova@fnmotol.cz  , tel.: 22443 2585, 724 380 040.

Poznámky:

Možnost odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity. Náborový příspěvek 15.000,- Kč pro všeob. sestry v nepřetržitém provozu.