Všeobecná sestra pro Onkologickou kliniku

Typ: Volné místo
Pracoviště: Onkologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

-- Sestra k lůžku: Ukončené vzdělání v oboru všeob. sestra, registrace a praxe v oboru vítána. Dále požadujeme empatii a ochotu učit se novým věcem.

-- Sestra na ambulanci: Ukončené vzdělání v oboru všeob. sestra,  registrace a praxe v oboru vítána.

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

--  K lůžku:  Komplexní ošetřovatelská péče v nepřetržitém provozu na standardním lůžkovém oddělení.

-- Na ambulanci: Ošetřovatelská léče o pacienty na ambulanci v jednosměnném provozu.

Kontakt:

Vrchní sestra Gabriela Žáková, Onkologická klinika 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, gabriela.zakova@fnmotol.cz   , tel.: 22443 4705, 602 268 758.

Poznámky:

Možnost odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity. Náborový příspěvek 15.000,- Kč pro všeob. sestry v nepřetržitém provozu.