Všeobecná sestra, praktická sestra pro Pneumologickou kliniku

Typ: volné místo
Pracoviště: Pneumologická klinika 2. LF a UK a FNM
Požadavky:

ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra, nebo praktická sestra na bronchoskopický sál - ranní směny.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

poskytování  specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče, bližší informace získáte při osobním setkání

vrchní sestra Mgr. Jana Zelenková, Pneumologická klinika 2. LF  UK a FNM, V Úvalu 84, 150 06, Praha 5, e-mail: jana.zelenkova@fnmotol.cz, tel.: 724 085 584

nabízíme vstřícný kolektiv, umožňujeme dostatečně dlouhé a klidné zaškolení, další odborný růst, 6 tydnů dovolené + 3 sick days, ubytování pro mimopražské 500kč/měsíc na 2 lůžkovém pokoji za zvýhodněnou cenu pro absolventy na dobu jednoho roku, zaměstnanecké benefity, vlastní "fitko" na klinice, vstupní motivaci, odměny