Všeobecná sestra pro Gyn-por. kliniku

Typ: volné místo
Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

----  Všeobecná sestra na pooperační odd.: Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra, praxe vítána, plný úvazek, nepřetržitý provoz.

----  Všeobecná sestra na JIP: Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra, specializace ARIP vítána, plný úvazek, nepřetržitý provoz.

---- Všeobecná sestra na ambulanci endoskopie a dětské gynekologie: Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra, praxe vítána. Plný úvazek, jednosměnný provoz.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Specializovaná a vysoce specializovaná ošetřovatelská péče na Gynekologicko-porodnické klinice v nepřetržitém či jednosměnném provozu.

Kontakt:

Vrchní sestra Bc. Iveta Oravcová, Gynekologicko-porodnická klinika 2. LF UK a FN Motol, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06  Praha 5; tel.: 22443 4205,  iveta.oravcova@fnmotol.cz .

Poznámky:

Možnost dalšího odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.