Všeobecná sestra (zdravotnický záchranář, zdrav. asistent) pro Novorozenecké oddělení

Typ: volné místo
Pracoviště: Novorozenecké odd. při Gynekologicko-porodnické klinice 2. LF UK a FNM
Požadavky:

-- Úsek JIRP: Ukončené studium v oboru všeobecná sestra (dětská sestra) nebo zdravotnický záchranář, registrace vítána, plný úvazek, nepřetržitý provoz, PSS i praxe vítána.

--- Úsek JSP: Ukončené studium v oboru všeobecná sestra (dětská sestra) nebo zdravotnický asistent, registrace vítána, ale není podmínkou; plný úvazek, nepřetržitý provoz.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Komplexní, vysoce specializovaná ošetřovatelská péče na oddělení nedonošených novorozenců nebo fyziologických novorozenců v nepřetržitém provozu.

Kontakt:

Vrchní sestra Dana Šmídlová, Novorozenecké oddělení při Gyn-por. klinice 2. LF UK a FN Motol, V Úvalu 84, 150 06  Praha 5, dana.smidlova@fnmotol.cz  ; 22443 2105, 2101

Poznámky:

možnost dalšího odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity. Náborový příspěvek 15.000,- Kč pro dětské i všeob. sestry v nepřetržitém provozu.