Všeobecná sestra (zdrav. as.) pro Neurochirurgickou kliniku

Typ: volné místo
Pracoviště: Neurochirurgická klinika dětí a dospělých 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

--- Všeobecná sestra na standardní oddělení dětské i dospělé části kliniky. Požadujeme: Ukončené studium v oboru všeobecná sestra, praxe vítána, plný úvazek.

--- Všeobecná sestra do ambulantního provozu: ukončené studium v oboru všeobecná sestra, jednosměnný provoz, plný úvazek

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

--- Poskytování specializované a vysoce specializovaná ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu na standartním oddělení

--- poskytování specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče v ambulantním provozu.

Kontakt:

Vrchní sestra Gabriela Šuláková, Neurochirurgická klinika dětí a dospělých 2. LF UK a FN Motol, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5,  gabriela.sulakova@fnmotol.cz  , tel.: 22443 2505.

Poznámky:

Možnost dalšího odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.