Všeobecná sestra (zdrav. as.) pro Neurochirurgickou kliniku

Typ: volné místo
Pracoviště: Neurochirurgická klinika dětí a dospělých 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

--- všeobecná sestra na JIP: Ukončené studium v oboru všeobecná sestra, registrace vítána, praxe vítána, nepřetržitý provoz.

--- Všeob. sestra (zdrav. asistent) na standardní odd. dospělé části: Ukončené studium v oboru všeobecná sestra (zdrav. asistent), nepřetržitý provoz, plný úvazek, registrace není podmínkou.

--- Všeob. sestra na standardní odd. dětské části: Ukončené studium v oboru všeobecná sestra, nepřetržitý provoz, plný úvazek, registrace a praxe vítána.

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Poskytování specializované a vysoce specializovaná ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu.

Kontakt:

Vrchní sestra Gabriela Šuláková, Neurochirurgická klinika dětí a dospělých 2. LF UK a FN Motol, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5,  gabriela.sulakova@fnmotol.cz  , tel.: 22443 2505.

Poznámky:

Možnost dalšího odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity. Pro všeob. sestry k lůžku náborový příspěvek 15.000,- Kč.