Všeobecná sestra (zdrav. asistent) pro Pneumologickou kliniku

Typ: Volné místo
Pracoviště: Pneumologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

Všeobecná sestra (zdravotnický asistent) na standardní oddělení, a na JIP. Požadujeme: Ukončené studium zdravotnické školy, registrace vítána, plný úvazek, možno i bez nočních směn. Po ukončení adaptačního procesu, možnost i zkráceného úvazku.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Poskytování specializované a vysoce specializovaná ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu.

Vrchní sestra Mgr. Jana Zelenková, Pneumologická kl. 2. LF UK a FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, jana.zelenkova@fnmotol.cz  ; 724 085 584, 22443 6605, 1.

Nabízíme vstřícný kolektiv, máme dostatek kvalitních sanitářů, umožňujeme dostatečně dlouhé a klidné zaškolení, další odborného růst, 6 týdnů dovolené + 3 sick days, ubytování 500 Kč/měsíc po dobu 1 roku, zaměstnanecké benefity, "fitko" na klinice, vstupní motivaci.