Všeobecná sestra (zdrav. záchranář, zdrav. asistent) pro KDHO

Typ: Volné místo
Pracoviště: Klinika děstké hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra (zdrav. záchranář, zdrav. asistent), plný úvazek, nepřetržitý provoz, registrace a praxe vítána, ale nejsou podmínkou.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Vysoce specializovaná ošetřovatelská péče v nepřetržitém provozu na transplantační jednotce. Jako jediné pracoviště v republice prováníme transplantaci kmenových buněk krvetvorby vlastní (autologní) i cizí (alogenní), a to od rodinných či nepříbuzenských dárců.

Kontakt:

Vrchní sestra Bc. Jitka Wintnerová, Klinika dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5;

jitka.wintnerova@fnmotol.cz  ,  tel.: 22443 6405, 724 888 581.

Poznámky:

Možnost odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity. Náborový příspěvek 15.000,- Kč pro dětské i všeob. sestry a zdrav. záchranáře v nepřetržitém provozu. V případě aktivní znalosti AJ možnost účasti na zahr. konferencích a stážích.