Všeobecná sestra (zdravotnický záchranář) na KARIM

Typ: Volné místo
Pracoviště: Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

--- Všeobecná sestra nebo zdravotnický záchranář na resuscitační oddělení dětí a resuscitační oddělení pro dospělé nebo na úsek anesteziologie dětí nebo dospělých. Požadujeme ukončené studium v oboru, praxe na lůžkovém oddělení vítána. Plný úvazek, nepřetržitý provoz.

--- Všeobecná sestra nebo zdravotnický záchranář do jednosměnného provozu na oddělení anesteziologie: Požadujeme ukončené studium v oboru, praxe vítána. Plný úvazek.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Komplexní specializovaná a vysoce specializovaná ošetřovatelská péče.

Kontakt:

Vrchní sestra Mgr. Taňána Maňasová, KARIM 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06  Praha 5,  tatana.manasova@fnmotol.cz , tel.: 22443 5405.

Poznámky:

Možnost dalšího odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity..