Všeobecná sestra (zdravotnický záchranář) na Kliniku kardiovaskulární chirurgie

Typ: volné místo
Pracoviště: Klinika kardiovaskulární chirurgie 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

--  Všeobecná sestra na operační sál: ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra. Jednosměnný provoz s příslužbou (může být i bez). Specializace výhodou.

--  Všeob. sestra (zdravotnický záchranář) k Perfiziologii: ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra, specializace v oboru Perfuziologie výhodou, jednosměnný provoz s příslužbou.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

--- Všeob. sestra na sál: asitence na op. sále.

--- Všeob. sestra k Perfuziologii:  Postupné vedení mimotělního oběhu během kardiochirurgických operací u dospělých nemocných. Postupné vedení podpůrného mimotělního oběhu s membránovou oxygenací (perioperační ECMO) při transplantacích plic u dospělých pacientů (i dětí).

Technické zabezpečení podpůrné cirkulace při srdečním selhání nebo podpůrného mimotělního oběhu s membránovou oxygenací (ECMO) při selhání srdce a plic. Obsluha systémů podpory selhávajícího oběhu (kontrapulzace, univentrikulární a biventrikulární mechanické srdeční podpory) a autotransfuzních systémů.

Kontakt:

Vrchní sestra Mgr. Barbora Kolářová, Klinika kardiovaskulární chirurgie 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, tel.: 22443 5205, 739387419; barbora.kolarova@fnmotol.cz

Poznámky:

Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu. Ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity.