Všeobecné sestry na Oddělení NIP a DIOP

Typ: volnné místo
Pracoviště: Oddělní následné intenzivní péče a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče Kliniky anesteziolologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

Ukončené vzdělání všeobecná sestra  nebo zdravotnický asistent, odb. způsobilost k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu vítána, plný úvazek, nepřetržitý provoz.

Datum nástupu: ihned, případně dohodou
Kontakt:

Vrchní sestra Soňa Hájková, Odd. NIP a DIOP Kliniky anesteziolologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2. LF UK a FN Motol, V Úvalu 84, 150 06  Praha 5,  sona.hajkova@fnmotol.cz  ; tel.: 22443 6755, 603 198 688.

Poznámky:

Možnost odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity. Pro všeobecné sestry po splnění specifických podmínek náborový příspěvek 15.000,- Kč.