Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Společenské aktivity

Prof. MUDr. Jaroslav Fajstavr je členem předsednictva Evropské pediatrické ORL společnosti a člen redakční rady časopisu International Journal of Pediatric Otorhinolaryngology.

MUDr. Michal Jurovčík, As. MUDr. Daniel Groh, Ph.D. a MUDr. Petr Myška jsou členy akreditační komise ORL a dětská ORL MZ ČR.

Lékaři kliniky se pravidelně aktivně účastní českých i zahraničních ORL kongresů a významně se účastní zdravotně vzdělávacích programů šířených denními periodiky, rozhlasem a televizí.

V roce 2004 pořádala ORL klinika mezinárodní sympózium International Symposium on Hearing Disorders in Early Childhood: Etiology, Screening, Diagnostics and Rehabilitation.

Specializované programy: Rehabilitace dětí s poruchami sluchu a řeči (včetně programů kochleární implantace, BAHA sluchadel, spolupráce se Sdružením uživatelů a rodičů kochleárních implantátů), program komplexního řešení problematiky onemocnění štítné žlázy a příštítných tělísek v dětském věku a adolescenci, program prevence následků poranění jícnu a dýchacích cest cizími tělesy, kyselinami, louhy a lokálně působících elektrickým proudem.

 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY