Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Společenské aktivity

Prof. MUDr. Jaroslav Fajstavr je členem předsednictva Evropské pediatrické ORL společnosti a člen redakční rady časopisu International Journal of Pediatric Otorhinolaryngology.

MUDr. Michal Jurovčík, As. MUDr. Daniel Groh, Ph.D. a MUDr. Petr Myška jsou členy akreditační komise ORL a dětská ORL MZ ČR.

Lékaři kliniky se pravidelně aktivně účastní českých i zahraničních ORL kongresů a významně se účastní zdravotně vzdělávacích programů šířených denními periodiky, rozhlasem a televizí.

V roce 2004 pořádala ORL klinika mezinárodní sympózium International Symposium on Hearing Disorders in Early Childhood: Etiology, Screening, Diagnostics and Rehabilitation.

Specializované programy: Rehabilitace dětí s poruchami sluchu a řeči (včetně programů kochleární implantace, BAHA sluchadel, spolupráce se Sdružením uživatelů a rodičů kochleárních implantátů), program komplexního řešení problematiky onemocnění štítné žlázy a příštítných tělísek v dětském věku a adolescenci, program prevence následků poranění jícnu a dýchacích cest cizími tělesy, kyselinami, louhy a lokálně působících elektrickým proudem.

 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY