Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Nedonošenecký piknik

Od roku 2008 pravidelně pořádáme sraz našich malých bývalých pacientů, jejich rodičů, sourozenců a přátel, našich lékařů a sestřiček. Vzhledem k vynikajícím ohlasům se tato přátelská setkání stala dobrou tradicí, na piknik dnes chodí už přes 200 lidí. Sraz se koná na začátku června (většinou 2. víkend) v parku na pražské Ladronce, poznáte nás podle bílého stanu s nápisem "Motolská škvrňata". Na programu máme skákací hrad,  soutěže pro děti, již velice osvědčené a oblíbené balónky a hlavně společné setkání. Je to dobrá příležitost k vzájemnému popovídání nejen o zdravotních, ale i o běžných problémech, které nás všechny spojují.  Pro sestřičky a lékaře je to také výborná zpětná vazba a důkaz smysluplnosti jejich práce. Tato akce se koná pod záštitou Nadačního fondu "N".

Na náš společný e-mail: nmotol@seznam.cz  mohou rodiče posílat fotky svých ratolestí, ale také své postřehy a připomínky.

 

11.6.2017 se uskuteční již 10. ročník Nedonošeného pikniku

 

 

V neděli 11. června 2017 se uskuteční tradiční setkání Motolských škvrňat. Už 10. ročník Nedonošeného pikniku proběhne již tradičně na Ladronce od 13 do 17 hodin. Všechny srdečně zve Nadační fond "N".   Jestliže chcete dostávat pozvánky na akce mailem, prosím, zanechte nám na sebe kontakt na webových stránkách našeho Nadačního fondu "N" (viz. odkaz níže).

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY