Ambulance korektivní dermatologie a kosmetologická poradna

Lékaři:

MUDr. Linda Bláhová, MUDr. Klaudia Dvořáková, MUDr. Kateřina Švarcová

Ordinační hodiny:

středa  13.00 - 15.00
pátek 8.00- 10.00

V ambulanci jsou ošetřováni pacienti s akné, projevy stárnutí pleti, vráskami, lokalizovaným nadměrným pocením, kožními výrůstky, drobnými hemangiomy, rozšířenými cévkami apod. Provádíme chemický peeling koncentrovanou kyselinou glykolovou. Pacientům se zájmem o odstranění vrásek je nabídnuta možnost aplikace botulotoxinu A, při hlubších vráskách je korekce prováděna pomocí výplňových materiálů, případně v kombinaci s aplikací botulotoxinu A. Fibromy, hemangiomy a teleangietázie jsou odstraňovány diatermokoagulací nebo laserovým ošetřením.

Laserové zákroky

Konzultace před plánovaným zákrokem.

Nově je možné využít ošetření vysokovýkonným laserem Fotona XS Er:YAG a Nd:YAG k odstraňování drobných kožních výrůstků, seboroických veruk, bradavic, ochlupení, teleangiektázií a rozšířených cévek. Laserové zákroky se provádí na operačním sále ve 3.p., uzel D

Telefon: