Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Nadstandardní pokoje

Nadstandardní ubytování

FN Motol poskytuje v souladu s příslušnými předpisy na žádost pacientky a v rámci kapacitních možností nadstandardní ubytování. Informace o volné kapacitě nadstandardního ubytování získá pacientka při  objednání k hospitalizaci na příslušné ambulanci. Rezervace nadstandardních pokojů  vzhledem k malé kapacitě není předem možná.  Poskytnutí ubytování v nadstandardním pokoji neznamená však poskytování i nadstandardní zdravotní péče.
Na gynekologicko-porodnické klinice jsou jednolůžkové a dvoulůžkové nadstandardní pokoje. Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchu, televizor, ledničku, rozhlasový přijímač a telefon.
Za ubytování v nadstandardním pokoji pacientka zaplatí:

  • za jednolůžkový pokoj - 1 200,- Kč za každý ukončený den užívání pokoje (pooperační oddělení a odd.rizikového těhotenství)
  • na oddělení šestinedělí má pacientka možnost využít ubytování v nadstandardním pokoji, za  který se platí 2.200,- Kč za každý ukončený den (tato cena platí i při ubytování doprovodné osoby)

(Ubytovacím dnem užívání se rozumí obsazení a užívání pokoje alespoň po dobu 8, při užívání kratším než 8 hodin, platí pacienta 50% ceny).

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY