Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Nadstandardní pokoje

Nadstandardní ubytování

FN v Motole může poskytnout na přání pacientky a v rámci kapacitních možností nadstandardní ubytování. Informace o podmínkách nadstandardního ubytování získá pacientka při  objednání k hospitalizaci na příslušné ambulanci. Závazná rezervace nadstandardních pokojů předem není možná, vzhledem k jejich omezenému počtu.  Ubytováním na nadstandardním lůžkovém pokoji nevzniká nárok na poskytování nadstandardních zdravotních služeb.
Na Gynekologicko porodnické klinice jsou k dispozici jednolůžkové (oddělení rizikového těhotenství, pooperační oddělení) a dvoulůžkové (oddělení šestinedělí) nadstandardní pokoje. Všechny mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny elektrickým polohovatelným lůžkem, barevným televizorem na dálkové ovládání, lednicí a rychlovarnou konvicí. V ceně je také připojení k internetu.


Za ubytování na nadstandardním pokoji pacientka zaplatí:

  • za jednolůžkový pokoj 1 200,- Kč za každý ukončený ubytovací den
  • za dvoulůžkový pokoj na oddělení šestinedělí 2.200,- Kč za každý ukončený ubytovací den (tato cena platí i při ubytování doprovodné osoby)

Ubytovacím dnem se rozumí obsazení a užívání pokoje alespoň po dobu 8 hodin. Při kratším pobytu zaplatí pacientka 50 % ceny.

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY