Registrace k porodům ve FN

Koncem roku 2007 jsme byli v zájmu zachování kvality zdravotnické péče a komfortu našich pacientek nuceni přistoupit k regulačnímu opatření, které nás nijak netěší, ale z kapacitních důvodů bylo a stále je nutné. Počet lůžek pro maminky a novorozence na odděleních šestinedělí neumožňuje zajištění standardní a bezpečné péče neomezenému počtu zájemců. A právě tyto důvody nás vedly k zavedení registrace nastávajících maminek k porodu na naší klinice. Předem děkujeme za pochopení.

Registrace k porodu probíhá 3x týdně na pracovišti ultrazvukové diagnostiky 5.patro výtah D, vždy v odpoledních hodinách:

pondělí, úterý, středa: 14.30 – 15.30

Porodní sál bude uzavřen v termínu od 31.3.-10.4.2017.

• Telefonická registrace není možná, případné informace na tel.č.224 434 269.

• Těhotné se  mohou registrovat v ukončeném 14.týdnu těhotenství, tzn. 14+0. Po naplnění limitu již nemůžeme dalším žadatelkám o registraci vyhovět.

Registrované pacientky upozorňujeme, že ve výjimečném případě může nastat situace, kdy z důvodu naplnění kapacity porodního sálu a oddělení šestinedělí registrovanými pacientkami, nebude pacientka k porodu přijata, ale po domluvě převezena na spolupracující porodnické pracoviště.

• Registrace není omezena bydlištěm těhotné a zaznamenává se do těhotenské průkazky.
  • Osobní účast rodičky není nutná, registraci může provést pověřená osoba.
  • Pro akutní stavy, transport in utero a samoplátkyně se stávající pravidla nemění.
  • Pokud připadne registrační den na státní svátek, registrace odpadá.