Registrace k porodům ve FN

Koncem roku 2007 jsme byli v zájmu zachování kvality zdravotnické péče a komfortu našich pacientek nuceni přistoupit k regulačnímu opatření, které nás nijak netěší, ale z kapacitních důvodů bylo a stále je nutné. Počet lůžek pro maminky a novorozence na odděleních šestinedělí neumožňuje zajištění standardní a bezpečné péče neomezenému počtu zájemců. A právě tyto důvody nás vedly k zavedení registrace nastávajících maminek k porodu na naší klinice. Předem děkujeme za pochopení.

POZOR  ZMĚNA !!

Registrace k porodu probíhá každý všední den od 14.00-15.00 hodin na prenatální poradně, 5.patro, výtahy A.

Během vánočních svátků (24.12.-26.12.) a 31.12.2018 se nebude registrovat k porodu, prvni registrace v novém roce budou 2.1.2019.

Plánovaný uzávěr porodního sálu v roce 2019 bude v termínu 5.-12.4.2019.

• Telefonická registrace není možná, případné informace na tel.č.224 434 272.

• Těhotné se  mohou registrovat v ukončeném 14.týdnu těhotenství, tzn. 14+0. Po naplnění limitu již nemůžeme dalším žadatelkám o registraci vyhovět.

Registrované pacientky upozorňujeme, že ve výjimečném případě může nastat situace, kdy z důvodu naplnění kapacity porodního sálu a oddělení šestinedělí registrovanými pacientkami, nebude pacientka k porodu přijata, ale po domluvě převezena na spolupracující porodnické pracoviště.

• Registrace není omezena bydlištěm těhotné a zaznamenává se do těhotenské průkazky.
  • Osobní účast rodičky není nutná, registraci může provést pověřená osoba.
  • Pro akutní stavy, transport in utero a samoplátkyně se stávající pravidla nemění.
  • Pokud připadne registrační den na státní svátek, registrace odpadá.