Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Oddělení LSPP pro dospělé

Lékařská služba první pomoci /LSPP/ je služba poskytující v nezbytném rozsahu neodkladnou ambulantní péči občanům, v případech náhlé změny zdravotního stavu nebo zhoršení průběhu onemocnění vzniklého v době mimo pravidelný provoz ambulantních zdravotnických zařízení. Tato služba je zaměřena na diagnostickou a léčebnou péči u akutních poruch zdraví a  spolupracuje se všemi odděleními a klinikami FN Motol.V případě potřeby jsou též dostupné komplementární vyšetřovací metody a laboratorní vyšetření.
Na LSPA probíhá rychlé zhodnocení zdravotního stavu pacienta a jeho definitivní ošetření nebo předání do další péče na příslušné pracoviště FN, kde je mu poskytnuto další ošetření. V případě výskytu infekčních onemocnění zajišťuje i základní protiepidemická opatření v nezbytném rozsahu. 
LSPP není určena  pro běžné vyšetřovací nebo léčebné výkony, které lze vyžádat v době běžného denního provozu zdravotnických zařízení. 
LSPP je veřejnou službou a jsou zde ošetřováni i pacienti, kteří nemají bydliště v našem spádovém území a nejsou schopni se dostavit ke svému lékaři.Dále jsou zde ošetřováni samoplátci za které nehradí poskytnutou péči zdravotní pojišťovny.

Primář

MUDr. Lenka Kozlíková

Kontakt na primáře

224 436 700

Další kontakty

Vrchní sestra - Bc. Lucie Vacková
224 438 555
lucie.vackova@fnmotol.cz

Umístění:

Hala urgentního příjmu, modrá budova - P

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY