Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

AKTUALIZACE 17.3.2020:

INFORMACE PRO VŠECHNY NAŠE PACIENTY STRAN SOUČASNÉ MIMOŘÁDNÉ SITUACE V ČR:

Vzhledem ke stavající epidemiologické situaci v ČR v souladu s rozhodnutím vlády ČR  bychom vás rádi informovali o dalším postupu. Pevně doufáme, že následující pravidla minimalizují možnost přenosu nákazy. Naším hlavním cílem je chránit vaše zdraví.

1. Uzavření našich ambulancí až do odvolání - ruší se všechny plánované kontroly všech pacientů, kontrolují se pouze akutní případy. V současné době prosím do ambulance nejezděte, máte-li dotaz stran dalšího režimu, můžete nás telefonicky kontaktovat. Náhradní termíny ambulantních kontrol Vám budou sděleny v nejbližší možné době.

2. odkladné výkony jsou dočasně zrušeny na neurčito. V současné době poskytujeme pouze neodkladnou péči pro úrazy, záněty, nádory a ostatní stavy s neurologickým deficitem.

 

Klinika spondylochirurgie 1. LF UK a FN Motol je specializované pracoviště zabývající se chirurgií páteře. Počtem provedených výkonů a rozsahem poskytované péče patří Klinika spondylochirurgie 1. LF UK a FN Motol k předním centrům v ČR.

Předmětem jejího  zájmu jsou prakticky všechna onemocnění páteře: úrazy páteře a míchy, onemocnění degenerativní, nádorová, záněty páteře, vrozené deformity.

Klinika plně využívá jedinečných možností motolské nemocnice, mezioborovou spolupráci všech odborníků v péči o pacienta s onemocněním páteře, moderními diagnostickými metodami počínaje a specializovanou péčí o pacienty s poraněním míchy konče.

Klinika zajišťuje péči o úrazy a urgentní stavy nepřetržitě 24 hodin konziliárním systémem. Dále též vykonává nepřetržitou superkonziliární činnost pro řadu okresních a menších nemocnic.

Na naší klinice provedeme ročně téměř 1400 operací páteře, kolem 12 000 pacientů je ošetřeno ambulantně a 1600 pacientů hospitalizováno.


Přednosta

Prof. MUDr. Jan Štulík CSc.

Další kontakty

Sekretariát
224 432 581

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY