Chci se objednat k operaci

• Chcete-li podstoupit operační výkon na Urologické klinice 2. LF UK a FN Motol, objednejte se prosím telefonicky každý pracovní den od 13 do 15 hod. na telefonním čísle 224 434 806 (František Kubíček, Petra Čunková), kde Vám bude sdělen termín ambulantního vyšetření, během kterého obdržíte žádanku o provedení předoperačního vyšetření s termínem indikační vizity.
  • Žádost o předoperační vyšetření předložíte svému praktickému lékaři (ne urologovi), který zajistí všechna potřebná vyšetření. Výsledky předoperačního vyšetření je nutné přinést k indikační vizitě. Výsledky nesmí být starší než 3 týdny.
  • Na urologické klinice poskytujeme péči pražským i mimopražským pacientům.

Indikační vizita

• Na indikační vizitu jsou zváni všichni pacienti, kteří budou operováni na urologické klinice v následujícím týdnu. Vizita je důležitým posledním zhodnocením stavu nemocného.
  • Vhodnost navrhovaného operačního řešení znovu posoudí konzilium nejzkušenějších lékařů kliniky. Aktuální zdravotní stav pacienta posoudí internista a/nebo anesteziolog.
  • Během vizity vzniká definitivní operační program tak, jak to dovolí kapacita operačních sálů. Pacient se dozví, kdy se dostaví k příjmu k hospitalizaci, kdy bude operován a další praktické informace k hospitalizaci.

Termín konání: každou středu v 10 hod.

Místo konání: urologická ambulance, 1. patro modré budovy (část pro dospělé), komunikační uzel A

Délka trvání:  2 – 3 hodiny. Počítejte prosím s možností čekání.

Děkujeme, že jste si k operačnímu výkonu vybrali Urologickou kliniku 2. LF UK a FN Motol. Celý tým kliniky vynakládá maximální úsilí, aby hospitalizace našich pacientů probíhala bez komplikací a v co nejkratší době se vrátili mezi své blízké.

Podrobné informace k hospitalizaci ve FN Motol jsou k dispozici v brožuře Základní informace k hospitalizaci.