Chci se objednat k operaci

• Chcete-li podstoupit operační výkon na Urologické klinice 2. LF UK a FN Motol, objednejte se prosím telefonicky v pondělí a v pátek od 14 do 15 hod. na telefonním čísle 224 434 806, kde Vám bude sdělen termín ambulantního vyšetření, během kterého obdržíte žádanku o provedení předoperačního vyšetření s termínem indikační vizity.
  • Žádost o předoperační vyšetření předložíte svému praktickému lékaři (ne urologovi), který zajistí všechna potřebná vyšetření. Výsledky předoperačního vyšetření je nutné přinést k indikační vizitě. Výsledky nesmí být starší než 3 týdny.
  • Na urologické klinice poskytujeme péči pražským i mimopražským pacientům.

Indikační vizita

• Na indikační vizitu jsou zváni všichni pacienti, kteří budou operováni na urologické klinice v následujícím týdnu. Vizita je důležitým posledním zhodnocením stavu nemocného.
  • Vhodnost navrhovaného operačního řešení znovu posoudí konzilium nejzkušenějších lékařů kliniky. Aktuální zdravotní stav pacienta posoudí internista a/nebo anesteziolog.
  • Během vizity vzniká definitivní operační program tak, jak to dovolí kapacita operačních sálů. Pacient se dozví, kdy se dostaví k příjmu k hospitalizaci, kdy bude operován a další praktické informace k hospitalizaci.

Termín konání: každou středu v 10 hod.

Místo konání: urologická ambulance, 1. patro modré budovy (část pro dospělé), komunikační uzel A

Délka trvání:  2 – 3 hodiny. Počítejte prosím s možností čekání.

Děkujeme, že jste si k operačnímu výkonu vybrali Urologickou kliniku 2. LF UK a FN Motol. Celý tým kliniky vynakládá maximální úsilí, aby hospitalizace našich pacientů probíhala bez komplikací a v co nejkratší době se vrátili mezi své blízké.

Podrobné informace k hospitalizaci ve FN Motol jsou k dispozici v brožuře Základní informace k hospitalizaci.