Intervizní setkání pro zaměstnance FN Motol

Intervizní případová setkání pro lékaře, zdravotní sestry, fyzioterapeuty, ergoterapeuty, logopedy

a sociální pracovníky FN Motol

Jsou pro vás někteří pacienti nebo jejich rodinní příslušníci nároční? Cítíte se po kontaktu s nimi nadměrně vyčerpaní? Odnášíte si jejich příběhy domů? Ocenili byste v některých případech multidisciplinární pohled?

Od května 2018 můžete nově přijít na některé z pravidelných intervizních setkání.

Kdy se to koná: Termíny budou vypisovány ve frekvenci přibližně 1x za měsíc a budou uvedeny na intranetu. Délka jednoho setkání je hodina a půl.

Kde se to koná: seminární místnost Oddělení klinické psychologie FN Motol – Pavilon 16 u jižní
vrátnice

S kým: Mgr. Ladislava Doležalová, PhDr. Kateřina Hejnová, Mgr. Tereza Maková

psycholožky Oddělení klinické psychologie FN Motol

Jak to bude probíhat: formou setkání budou tzv. Bálintovské skupiny, které se v pomáhajících

profesích dobře osvědčují a svým členům umožňují vzájemně se podporovat

(pro orientační představu použijte odkaz, při každém setkání pak bude

věnován dostatečný prostor pro podrobnější osvětlení této formy práce v

kontextu naší nemocnice)

Podmínky účasti: postačí ohlášení Vaší účasti na níže uvedeném e-mailu (PhDr. Hejnová). Setkání se
bude konat při minimálním počtu 5 zúčastněných.
V opačném případě se setkání ruší.

Intervizní skupina je otevřená, lze tedy přijít na kterékoliv setkání, využívat ji opakovaně pro pravidelnější podporu i pouze jednorázově, např. v průběhu práce na komplikovaném případu.

Intervizní skupina slouží zaměstnancům pro usnadnění náročné profese a vzájemnou podporu v multidisciplinárním kontextu. Účast na ní není jmenovitě evidovaná, zaznamenává se pouze statistika počtu účastníků. Žádné další informace z intervize nejsou poskytovány třetím stranám, jediným výstupem z ní je vaše zkušenost.

V případě dotazů jakéhokoliv druhu se neváhejte obrátit na PhDr. Hejnovou na emailu katerina.hejnova@fnmotol.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi!