Specializace v oboru Klinická hematologie a transfuzní služba

Oddělení krevní banky je akreditováno MZČR pro teoretickou i praktickou výuku lékařů v oboru Hematologie a transfuzní služba dle zákona 95/2004 Sb.

Oddělení krevní banky je akreditováno MZČR pro praktickou část specializačního vzdělávacího programu pro zdravotní laboranty v oboru Klinická hematologie a transfuzní služba dle zákona 96/2004 Sb. Akreditace byla udělena pro praktickou výuku speciální modul vzdělávacího programu "Laboratorní metody v imunohematologii".

Odd. krevní banky FN Motol je od akreditováno pro praktickou část výuky v rámci specializačního vzdělávání zdravotních laborantů v oboru Klinická hematologie a transfuzní služba (imunohematologie).

Garant odborné praxe ve FN Motol (pro zdravotní laboranty v oboru Klinická hematologie a transfuzní služba):

Tel.: 2 2443 5180, MT: 737 226 607

Školitel odborné praxe:

Kristina Trubač

Radka Schrollová

Tel.: 2 2443 5160

V případě zájmu o stáž na našem akreditovaném pracovišti kontaktujte prosím garanta odborné praxe.