Ústav imunologie 2. LF UK a FN Motol

Ústav imunologie poskytuje laboratorní rutinní imunologický servis v oblasti diagnostiky imunodeficiencí, autoimunit, dále specializovanou laboratorní diagnostiku závažných poruch imunity. K dispozici je statimové vyšetření vybraných laboratorních imunologických metod s 24 hodinovým servisem pro pacienty z FN Motol (CRP, imunoglobuliny, komplement) i z celé ČR (ANCA, antiGBM), vyšetření mozkomíšního moku pro Prahu. Lékaři zajišťují konsiliární, ambulantní a dispenzární péči o dětské i dospělé pacienty s běžnými poruchami imunity ze spádové oblasti a pacienty hospitalizované ve FN Motol a dále provádějí konsiliární a dispenzární péči o pacienty se závažnými poruchami imunity z celé ČR.

Odkaz na interní stránky ústavu, kde jsou veškeré konkrétní a potřebné informace: http://imunologie.lf2.cuni.cz/

Kontaktní osoby:

• prof. MUDr. J. Bartůňková, DrSc.
  • prim. prof. MUDr. Anna Šedivá, DSc.

Ústav imunologie UK 2.LF a FN Motol
V Úvalu 84

Primářka

Prof. MUDr. Anna Šedivá, DSc.

Kontakt na primářku

anna.sediva@lfmotol.cuni.cz