Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Archiv - 2012

Děti opět tvořily barevnou nemocnici

Hospitalizované děti se sešly společně s dobrovolníky, aby ve středu 20.ledna už popáté malovaly obrázky na bílou stěnu. Tentokrát se mohly vyřádit ve 2.patře na dětské lůžkové části. Při akci pomáhaly také paní učitelky z motolské školy. Postupně tak vznikají v jednotlivých patrech barevné stěny plné obrázků. Důležité je, že jejich autory jsou právě malí pacienti. Při těchto originálních akcích se mohou zabavit a vyjádřit svou fantazii, nápady a pocity. Někdy se s chutí zapojí i jejich rodiče.

Hospitalizované děti se sešly společně s dobrovolníky, aby ve středu 20.ledna už popáté malovaly obrázky na bílou stěnu. Tentokrát se mohly vyřádit ve 2.patře na dětské lůžkové části. Při akci pomáhaly také paní učitelky z motolské školy.

Postupně tak vznikají v jednotlivých patrech barevné stěny plné obrázků. Důležité je, že jejich autory jsou právě malí pacienti. Při těchto originálních akcích se mohou zabavit a vyjádřit svou fantazii, nápady a pocity. Někdy se s chutí zapojí i jejich rodiče.

Fakultní nemocnice v Motole se tak může pochlubit barevným projektem, který v jiných nemocnicích nenajdete. Děti samy si tvoří svou barevnou nemocnici.

Děkujeme našim dobrovolníkům a učitelkám z motolské školy za pomoc.

Renata Dohnalová

koordinátorka Dobrovolnického centra FN v Motole

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY