Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Archiv - 2012

Pošta pro radost opět v provozu

Díky aktivním dobrovolnicím a seniorům začala opět fungovat motolská "Pošta pro radost". Při poslední zářijové výtvarné dílně na LDN se vyráběla zvířátka pro děti hospitalizované v motolské nemocnici. Prostřednictvím Dobrovolnického centra budou doručeny na správné místo, aby potěšila malé pacienty. Necháme se překvapit, co si pro změnu připraví pro seniory hospitalizované děti.

Díky aktivním dobrovolnicím a seniorům začala opět fungovat motolská "Pošta pro radost". Při poslední zářijové výtvarné dílně na LDN se vyráběla zvířátka pro děti hospitalizované v motolské nemocnici. Prostřednictvím Dobrovolnického centra budou doručeny na správné místo, aby potěšila malé pacienty. Necháme se překvapit, co si pro změnu připraví pro seniory hospitalizované děti.

Poštou pro radost vzniká neviditelné spojení mezi Léčebnou dlouhodobě nemocných a dětskou částí nemocnice. Potěšení je hned dvojnásobné. Pro seniory je velmi důležitá skutečnost, že mohou být sami užiteční a děti pak mohou jedním namalovaným obrázkem udělat radost těm, kteří to obzvlášť potřebují: babičkám, dědečkům a pacientům třeba o dvě generace starším.

Málokterá poštovní zásilka udělá takovou radost jako právě ta motolská :-)
 
Renata Dohnalová
koordinátorka Dobrovolnického centra  

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY