Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Archiv novinek

Mikulášská besídka ve FNM

LEOŠ MAREŠ POPRVÉ MODEROVAL SE SVOJÍ MANŽELKOU MONIKOU Moderátorka Monika Marešová se postavila tváří v tvář velké výzvě a přijala nabídku uvádět mikulášskou besídku pro stovky dětí ve FN v Motole.

To ale ještě nevěděla, co jí čeká. Kromě synů Jakuba a Matýska, se přišel na Moniku podívat i její manžel Leoš. Ten když uviděl mikrofon, neodolal, vyžádal si druhý a k překvapení všech přítomných odmoderoval celý program společně s Monikou.

Štěstí přeje připraveným, říká se a tohoto pořekadla se drží i Monika Marešová. Na uvádění zábavného odpoledne pro stovky dětí se poctivě připravovala, s jednou věcí ale nepočítala! Že jej bude moderovat se svým manželem.  „Původně Leoš říkal, že se na mě přijde s dětmi podívat, aby si letos pořádně užili Mikuláše. Už z toho jsem byla nesvá, je to profík a já se mám stále co učit. Když ale dorazil a řekl, že letos žádnou mikulášskou akci nemoderoval a rád by si to vynahradil, tak mě úplně rozhodil. Byla to z jeho strany improvizace, ale v té je mistr. Nakonec se vše výborně povedlo a děti odcházely s velkým zážitkem,“ oddechla si Monika.

Nečekanou návštěvou byla zaskočena i vedoucí odboru komunikace FN v Motole Pavlína Danková. „Takové překvapení jsme od pana Mareše opravdu nečekali. Jsme moc potěšeni, že si našel čas nás i s dětmi navštívit,“ uvedla.

Vedení Fakultní nemocnice v Motole každoročně pořádá pro děti svých zaměstnanců jako poděkování za jejich usilovnou práci mikulášskou besídku. Letos se v prostorech závodní jídelny sešlo téměř 700 dětí s rodiči a všichni se těšili na velký pekelný rej. Každý musel povinně Mikuláši a jeho andělsko-ďábelskému doprovodu předvést, jakou umí básničku, aby si mohl domů odnést sladkou nadílku. Během dvouapůlhodinového programu si děti užily spoustu zábavy s Michalem z Kouzelné školky, populárními postavičkami Jů a Hele a jiskry sršícím čertíkem Šikulou, vyřádily se na balonkové diskotéce, nechaly se pomalovat v nebeské maskérně a v tvůrčí dílničce si vyrobily zimní placičky a kolíčky. Smutnit ale nemuseli ani malí pacienti, které na lůžkových odděleních navštívili moderátor Petr Vágner v převleku za Mikuláše, andělé České Miss Denisa Domanská a Jitka Válková a čert v podání Mirka Cipry.

 

 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY