Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Novinky

Netradiční osvětová módní přehlídka "Příběhy dětské endokrinologie"

Netradiční osvětová módní přehlídka

Ve středu 2. listopadu 2016 se ve FN Motol uskuteční netradiční osvětová módní přehlídka „Příběhy dětské endokrinologie“. Studenti Střední školy umění a designu v Brně představí modely znázorňující jednotlivá endokrinní onemocnění. Součástí akce bude také tisková konference, na které rodina šestileté dívky povypráví svůj příběh o životě s diabetem. Po ní bude následovat diskuze o problematice dětské endokrinologie s prof. MUDr. Janem Leblem, CSc., přednostou Pediatrické kliniky 2. LF UK a FN Motol (kinosál FN Motol).

více informací

18.10.2016 - Návštěva profesora Thomase Schmida z Medizinische Universität Innsbruck

18.10.2016 - Návštěva profesora Thomase Schmida  z Medizinische Universität Innsbruck

Dne 18.10.2016 navštívil FN Motol přednosta Oddělení hrudní chirurgie Medizinische Universität Innsbruck profesor Thomas Schmid . V minulých dvou dnech tento celosvětově uznávaný specialista vyučoval videoasistovanou miniinvazivní chirurgii plic, v rámci které předával důležité zkušenosti našim lékařům z III. chirurgické kliniky 1.LF UK a Fakultní nemocnice v Motole.

více informací

Uzavírka silnice 4. fáze

Uzavírka silnice 4. fáze

V říjnu dojde k několika dopravním omezením na silnicích v bezprostřední blízkosti Fakultní nemocnice v Motole, vlivem kterých

více informací

Kaligrafie pro Motol

Kaligrafie pro Motol

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu kaligrafie, kterou pořádá Česko - japonská společnost a Klinika dětské hematologie a onkologie 2.LF UK a FN Motol, ve spolupráci se studentským spolkem Motolák. Zahájení výstavy se koná 17. října v 17:00 hod. ve vstupní hale děkanátu 2 LF. UK, FN Motol.

více informací

13.10.2016 - Dar od NF Muži proti rakovině pro Urologickou kliniku

13.10.2016 - Dar od NF Muži proti rakovině pro Urologickou kliniku

Dne 13.10.2016 převzal přednosta Urologické kliniky 2.LF UK a Fakultní nemocnice v Motole prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc. od zástupců Nadačního fondu Muži proti rakovině unikátní ultrazvukový přístroj Toshiba Aplio 500, jehož pořizovací hodnota přesahuje dva miliony korun. Přístroj, který slouží ke zlepšení diagnostiky karcinomu prostaty, nejčastějšího nádoru českých mužů, byl zakoupen z výtěžku sbírky Movember, do kterého se minulý rok zapojila i naše nemocnice.

více informací

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY