Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Novinky

Rozezpívaná LDN

Rozezpívaná LDN

V duchu letošního Evropského roku "Aktivního stárnutí a mezigenerační spolupráce" nastartoval kulturní program v Léčebně dlouhodobě nemocných. Hned prvního koncertu pro seniory se ujali zástupci mladé generace. Dobrovolnické centrum ve spolupráci se studenty Mezinárodní školy v Praze připravilo zimní hudební odpoledne na LDN.

více informací

Malování triček a návštěva pejsků

Malování triček a návštěva pejsků

Dobrovolnické centrum připravilo zábavné odpoledne pro děti. Na programu bylo malování na trička a hraní s pejsky. Každé dítě si vybralo tričko a pak si ho s pomocí šablon a barev dozdobilo obrázky.

více informací

Na LDN zazněla Rybova mše

Na LDN zazněla Rybova mše

Ani na seniory se v Dobrovolnickém centru nezapomíná. Díky budoucím lékařům čekalo na pacienty z LDN letos velké překvapení. V pondělí 19. prosince jim zahráli studenti 2.LF UK Českou mši vánoční od J.J.Ryby.

více informací

Poděkování dobrovolníkům

Poděkování dobrovolníkům

S blížícím se koncem roku proběhlo již tradiční setkání s dobrovolníky. Předvánoční besídky se zúčastnil management nemocnice zastoupený panem ředitelem Ludvíkem a náměstkyní pro ošetřovatelskou péči Janou Novákovou. Oba dobrovolníkům poděkovali za jejich činnost a vyjádřili obdiv k dobrovolnické práci. Koordinátorky DC zpestřily večer krátkým vystoupením, na závěr čekalo na přítomné malé pohoštění.

více informací

89 90 91 92 93 94

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY