Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Archiv zpráv za rok 2013

Andělská Monika Bagárová ve spárech vládce pekla

Vedení fakultní nemocnice Motol v čele s Miloslavem Ludvíkem se podařilo rozzářit stovky dětských očí, které zde tráví předvánoční období. Jako každoročně se v nemocnici pořádala mikulášská besídka, tentokrát za účasti dětských oblíbenců ze světa showbyznysu. Ti v tradičních maskách potěšili především děti z onkologického oddělení. Mikuláše v Motole se zúčastnila Magda z Kouzelné školky, Česká Miss World 2011 Denisa Domanská, moderátorka Kateřina Kristelová a talentovaní zpěváci a finalisti Česko-Slovenské Superstar Monika Bagárová, Ben Cristovao a Petr Ševčík.

Vedení fakultní nemocnice Motol v čele s Miloslavem Ludvíkem se podařilo rozzářit stovky dětských očí, které zde tráví předvánoční období. Jako každoročně se v nemocnici pořádala mikulášská besídka, tentokrát za účasti dětských oblíbenců ze světa showbyznysu. Ti v tradičních maskách potěšili především děti z onkologického oddělení.  Mikuláše v Motole se zúčastnila Magda z Kouzelné školky, Česká Miss World 2011 Denisa Domanská, moderátorka Kateřina Kristelová a talentovaní zpěváci a finalisti Česko-Slovenské Superstar Monika Bagárová, Ben Cristovao a Petr Ševčík.

Mikulášské odpoledne, které proběhlo 5. prosince v prostorách Fakultní nemocnice Motol, zahájilo svou příjemnou atmosférou a dobrotami provoněným vzduchem tu pravou předvánoční atmosféru. Více než pět set dětí si užilo překrásné odpoledne ve společnosti Mikuláše, zlobivých čertů a několika nebesky krásných andělů. 

Do tradičních masek se převlékli také hvězdní hosté. Z Bena Cristovao a z Petra Ševčíka se stali nefalšovaní čerti a Monika Bagárová s Denisou Domanskou se proměnily v překrásné andílky. Hned na úvod na sebe Ben Cristovao prozradil, že se čertů vždy hodně bál, protože měl strach, že nic nedostane a čerti si ho odnesou s sebou do pekla.  „Já jsem za mikulášským průvodem vždy běhala po městě a měla jsme radost z toho, když mě čert chytnul a zavřel do pytle,“ smála se svému příteli Monika Bagárová.

Úkolem známých tváří nebylo jen zpestření programu mikulášské besídky. Dělali také radost nemocným dětem. V doprovodu ředitele nemocnice Miloslava Ludvíka, jeho dcery a semifinalistky České Miss 2012 Karolíny Ludvíkové a vedoucí komunikace Pavlíny Dankové rozdávali dárky dětem z onkologického oddělení. Malí pacienti se totiž samotné besídky nemohli zúčastnit, ale i přes to si díky návštěvě pekelně-nebeského reje mikulášskou nadílku opravdu užili.

„Nejen v předvánočním období je velmi důležité pomáhat dětem a dělat jim radost. Jsme velmi rádi, že nás pan ředitel Ludvík a paní Danková pozvali na mikulášskou besídku. Vidět rozzářené dětské oči bylo tím nejsilnějším okamžikem celého odpoledne,“ notovali si všichni hvězdní hosté.

Součástí mikulášského odpoledně bylo i několik zajímavých atrakcí. V prostorách jídelny FN Motol nechyběla nebeská cukrárna, andělská dílna a také zábavné soutěže, ve kterých mohly děti vyhrát opravdu krásné dárky. Zlatým hřebem příjemné akce byla balónková show a především vystoupení Magdy z Kouzelné školky, která rozveselila jak děti, tak jejich rodiče. O mluvené slovo se po celý zábavný program starala moderátorka Kateřina Kristelová, která si pro děti připravila několik vtipných říkadel a hádanek. 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY