Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Archiv zpráv za rok 2013

Miss sestra 2012 patří krásné Markétě z FN Motol!!!

Na 4. reprezentačním plesu sester pod heslem „Sestry na sál!“, který se konal 15. 2. 2013 na pražském Žofíně a který již tradičně pořádá Česká asociace sester a organizuje We Make Media se volila Miss sestra 2012.

V sesterském se objevilo jen pár postav na pódiu, jinak oči přecházely z krásných plesových rób a jejich nositelek. Odborná porota v čele s doc. MUDr. Bohuslavem Svobodou, CSc., primátorem hlavního města Prahy, neměla vůbec jednoduchou práci, když měla zvolit Miss sestru, tedy sestřičku s velkým S složeným z 5 malých, takovou, aby byla: sympatická, srdečná, spolehlivá, společenská a stylová. Ale všichni její členové: Ing. Zbyněk Frolík – generální ředitel a jednatel LINET Group S.E, Ing. Stanislav Jančík – ředitel marketingu HARTMANN - RICO a.s., MUDr. Libor Kment – zástupce vedoucího lékaře a spoluvlastník soukromé kliniky plastické chirurgie Esthé, MUDr. Martin Kuncek – výkonný ředitel a jednatel B. Braun Avitum, Zbyněk Macháček – generální ředitel A. M. I. – Analytical Medical Instruments, s. r. o., Mgr. Tomáš Petr – předseda Psychiatrické sekce České asociace sester, prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. – přednosta Kardiocentra IKEMu, Mgr. Martin Plíšek – náměstek pro legislativu a právo na Ministerstvu zdravotnictví a prof. MUDr. Aleksi Šedo, DrSc. – děkan 1. LF UK se svého úkolu zhostili se ctí. A tak mohla loňská vítězka soutěže – Petra Hladíková – předat korunku nové Miss sestře a zároveň Miss sestře sympatie – Markétě Jiráskové z FN Motol, 1. vicemiss se stala Monika Hubáčková z FN Brno a titul 2. vicemiss získala Veronika Černá z Orlickoústecké nemocnice.

Kromě radosti z korunek si vítězky odnášely hodnotné dary od partnerů soutěže. Spokojení byli ale všichni, kteří si na ples sester přišli zatančit. O bohatý program uváděli Vojta Bernatský a Jitka Čvančarová. A tak doufejme, že příští rok FN Motol své vítězství zopakuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY