Pro koho je program určen

Program Motol Assistance nabízí organizaci lékařských prohlídek, službu recepce a další nadstandardní služby, jakými jsou např. parkování, nadstandardní strava či nadstandardně vybavený pokoj v případě hospitalizace. Součástí programu je, po dohodě s osobním lékařem pro dospělé nebo pro děti a dorost, rychlý a pohodlný systém objednávání na všechny specializované kliniky FN Motol. Preventivní a léčebná péče je poskytována na základě našich dlouholetých zkušeností s ohledem na individuální potřeby každého klienta. Renomovaní lékaři využívají ke správné diagnostice a následné léčbě špičkové technologie, kterými Fakultní nemocnice v Motole disponuje.

Program Motol Assistance představuje komfortní a rychlé zajištění zdravotní péče po celý rok a je určen právě Vám, kteří:

• máte odpovědný přístup a zájem o vlastní zdraví a zdraví svých dětí
  • jste časově vytíženi
  • vyžadujete kvalitně zorganizovanou péči se zázemím největší nemocnice v ČR
  • v případě hospitalizace chcete využívat nadstandardních služeb ubytování nebo stravování
  • disponujete platným veřejným pojištěním v ČR, ať už jste firma, nebo jednotlivec
  • pro firmy zajištění pracovnělékařských služeb