Fakultní nemocnice v Motole Университетская клиническая больница Мотол

Комплексный сердечно-сосудистый центр для взрослых пациентов- кардиологическая клиника второго медицинского факультета и университетской больницы Мотол

Jsme moderní pracoviště poskytující komplexní péči o pacienty s onemocněními srdce a cév. Rozsahem poskytované péče a počtem výkonů patříme mezi největší centra v České republice a máme statut komplexního kardiovaskulárního centra.
Na našem pracovišti jsou do praxe zaváděny nejnovější vyšetřovací a léčebné postupy - v poslední době jsou to zejména intervence na věnčitých tepnách za použití lékových stentů, intervence na karotických tepnách, katetrizační uzávěry otvorů v mezisíňové přepážce, alkoholová septální ablace u hypertrofické obstrukční kardiomyopatie, virtuální histologie věnčitých tepen, srdeční resynchronizační léčba pomocí implantovaného kardiostimulátoru, katetrizační ablace za použití elektroanatomického mapování či zavádění nových technik do neinvazivní diagnostiky srdečních onemocnění, jako jsou trojrozměrné echokardiografické vyšetření či zobrazení srdce pomocí nukleární magnetické rezonance a multidetektorového výpočetního tomografu.

Přednosta

Prof. MUDr. Josef Veselka, CSc.

Kontakt na přednostu

josef.veselka@fnmotol.cz

Vrchní sestra
jana.kovalcikova@fnmotol.cz

Sekretariát
irini.tasiula@fnmotol.cz

© Факультет больницы Мотоля 2012 года. Все права защищены.

Подписаться на новости (RSS)