Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Vedení a personál

ednosta

prof. MUDr. Jan Janoušek, Ph.D.
e-mail: jan.janousek@fnmotol.cz

sekretariát

tel.: 2 2443 2900
fax: 2 2443 2920

Zástupce přednosty pro výuku a výzkum

prof. MUDr. Václav Chaloupecký, CSc.
e-mail: v.chaloupecky@fnmotol.cz

 

 

 

Vrchní sestra

Mgr. Jana Matušíková

e-mail: jana.matusikova@fnmotol.cz

tel.: 2 2443 2905

 

Manažer kliniky

Ing. Miroslav Krejčíř, MBA

e-mail: miroslav.krejcir@fnmotol.cz

tel.: 2 2443 2966

 

Kardiologické oddělení

Primář

doc. MUDr. Peter Kubuš, Ph.D.
e-mail: peter.kubus@fnmotol.cz

 

 

Jednotka resuscitační a intenzivní péče

Vedoucí lékař

MUDr. Pavel Vojtovič
e-mail: pavel.vojtovic@fnmotol.cz

_

Katetrizace

Vedoucí lékař

MUDr. Ondřej Materna
e-mail: ondrej.materna@fnmotol.cz

_

Echokardiografie a prenatální kardiologie

Vedoucí lékař

MUDr. Viktor Tomek, Ph.D.
e-mail: viktor.tomek@fnmotol.cz

Arytmologie

Vedoucí lékař

doc. MUDr. Peter Kubuš, Ph.D.
e-mail: peter.kubus@fnmotol.cz

Ambulance

Vedoucí lékař

MUDr. Petr Hecht
e-mail: petr.hecht@fnmotol.cz

Lékaři kardiologického oddělení (abecedně):

MUDr. Klára Fiala 
e-mail: klara.fiala@fnmotol.cz

MUDr. Jiří Gilík
e-mail: jiri.gilik@fnmotol.cz

MUDr. Jiří Hostaša
e-mail: jiri.hostasa@fnmotol.cz

MUDr. Jiří Houda, Ph.D.
e-mail: jiri.houda@fnmotol.cz

MUDr. Václav Chaloupecký ml.
e-mail: vaclav.chaloupecky@fnmotol.cz

MUDr. Denisa Jičínská
e-mail: denisa.jicinska@fnmotol.cz

MUDr. Michal Jičínský
e-mail: michal.jicinsky@fnmotol.cz

MUDr. Tibor Klein
e-mail: tibor.klein@fnmotol.cz

MUDr. Karel Koubský, Ph.D.
e-mail: karel.koubsky@fnmotol.cz

MUDr. Jan Kovanda
e-mail: jan.kovanda@fnmotol.cz

MUDr. Ondřej Materna
e-mail: ondrej.materna@fnmotol.cz

MUDr. Nina Molíková
e-mail: nina.molikova@fnmotol.cz

MUDr. Irena Otáhalová
e-mail: irena.otahalova@fnmotol.cz

doc. MUDr. Oleg Reich, Ph.D.
e-mail: oleg.reich@fnmotol.cz

MUDr. Jan Škovránek, CSc.
e-mail: jan.skovranek@fnmotol.cz

MUDr. Vladimíra Švábová
e-mail: vladimira.svabova@fnmotol.cz

MUDr. Terézia Tavačová
e-mail: terezia.tavacova@fnmotol.cz

MUDr. Petr Tax
e-mail: petr.tax@fnmotol.cz

 

Kardiochirurgické oddělení

Primář

MUDr. Roman Gebauer
e-mail: roman.gebauer@fnmotol.cz

Lékaři kardiochirurgického oddělení (abecedně):

MUDr. Žaneta Bandžuchová
e-mail: zaneta.bandzuchova@fnmotol.cz

MUDr. Petr Bukovský
e-mail: petr.bukovsky@fnmotol.cz

MUDr. Tomáš Matějka
e-mail: tomas.matejka@fnmotol.cz

MUDr. Rudolf Poruban, Ph.D.
e-mail: rudolf.poruban@fnmotol.cz

prof. MUDr. Tomáš Tláskal, CSc.
e-mail: tomas.tlaskal@fnmotol.cz

MUDr. Tereza Vavříková
e-mail: tereza.vavrikova@fnmotol.cz

Mimotělní oběh

Vedoucí

Ing Miroslav Ložek
e-mail: miroslav.lozek@fnmotol.cz

Členové týmu:

RNDr. Ivana Černá

MUDr. Jitka Kuzinová

Bc. Iva Kaulerová

Mgr. Olena Protsenko

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY