Nadstandardní nezdravotní služby

Nadstandardní ubytování

Dospělým pacientům nabízíme možnost využití nadstandardních ubytovacích služeb hotelového typu (kapacitně omezených), které umožní Vám i Vašim blízkým během hospitalizace větší pohodlí a soukromí.

Na 17 klinikách a odděleních si můžete telefonicky rezervovat ubytování v nadstandardním pokoji s vlastním sociálním zařízením, s televizorem, ledničkou, varnou konvicí a WiFi (v ceně). Upozorňujeme pacienty, že nadstandardní pokoje nemají klimatizaci a jsou k dispozici jen v části nemocnice pro dospělé.

Informace o možnosti nadstandardního ubytování poskytnou jednotlivé kliniky a oddělení. Nadstandardní ubytování se hradí na recepci Oddělení péče o samoplátce, kterou najdete v přízemí nemocnice, vedle květinářství.

Podstupujete-li ve Fakultní nemocnici v Motole výkon, který nesleduje léčebný cíl, k cenám nadstandardního ubytování je nutné připočítat DPH 21% (např. u hospitalizací v souvislosti s výkony plastické chirurgie)

Ceny jsou platné od 1. 11. 2023

Nadstandardní stravování

Na nadstandardním i běžném pokoji je možné využít nabídky nadstandardní stravy. Pacienti, kteří nemají žádné dietetické omezení, si mohou objednat jednotlivě snídani, oběd či večeři nebo za zvýhodněnou cenu celodenní menu. Nadstandardní stravu můžete objednat přímo na klinice nebo oddělení, kde probíhá Vaše hospitalizace. Nadstandardní stravování se hradí na recepci Oddělení péče o samoplátce, které najdete v přízemí nemocnice, vedle květinářství.

Ceny

  • Snídaně 90 Kč
  • Oběd 150 Kč
  • Večeře 150 Kč
  • Celodenní menu 350 Kč

Podstupujete-li ve Fakultní nemocnici v Motole výkon, který nesleduje léčebný cíl, k cenám nadstandardního stravování je nutné připočítat DPH 21% (např. u hospitalizací v souvislosti s výkony plastické chirurgie)

WIFI připojení

Váš pobyt v nemocnici si můžete zpříjemnit přístupem do bezdrátové sítě (WiFi). Individuální připojení k WiFi poskytujeme pacientům na běžných pokojích všech lůžkových stanic v části nemocnice pro dospělé s výjimkou pracoviště Centra následné péče a Oddělení chronické intenzivní péče. Voucher pro připojení k WiFi je možné získat v pokladnách regulačních poplatků v hlavní hale v části nemocnice pro dospělé, zahraniční pacienti jej získají v Oddělení péče o samoplátce.

Ilustrační záběry nadstandardního pokoje

Ilustrační záběry nadstandardní stravy

Skip to content