Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Specializace

KARIM 2.LF UK ve FN v Motole zajišťuje anesteziologickou a léčebnou péči v celém spektru výkonů a diagnóz v dospělé i dětské intenzivní medicíně včetně těch nejzávažnějších stavů. Naši lékaři jsou specializováni v poskytování vysoce kvalifikované péče pacientům všech váhových a věkových kategorií. Co do objemu poskytnuté péče jsme největší klinikou Anesteziologie a intenzivní medicíny v zemi. Každý den pracujeme na více než 50 sálech, ročně naši lékaři podají téměř 40 tisíc anestezií a na našich lůžkách je každoročně celkem hospitalizováno více než 1600 pacientů.   

Jedinečností v oboru je, že zajišťujeme anesteziologickou péči pro dětské i dospělé Kardiocentrum a že naši lékaři zajišťují provoz na pooperačním oddělení Kardiocentra pro dospělé. Ojedinělá je i intenzivní spolupráce na celonárodním programu transplantace plic u dospělých pacientů.

Vybavení našich pracovišť je na vrcholné úrovni včetně technologie ECMO.

Jsme akreditovaným pracovištěm. V úzké spolupráci s 2.LF UK pořádáme a organizuje specializační kurzy v pregraduálním i postgraduální výuce včetně doktorandského studia a ve vybraných oblastech specializované péče o dětské i dospělé pacienty.

 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY